تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - دولت وهابی عربستان سعودی در آستانه سقوط
دولت وهابی عربستان سعودی در آستانه سقوط | خبر ,

خبرهای رسیده از عربستان حاكی است درگیری های شدیدی بین خاندان آل سعود یعنی نسل جدید به رهبری بندر بن سلطان و نسل قدیم " حاكمان فعلی " به رهبری عبدالله بن عبدالعزیز در جریان است. آمریكا كه عامل اصلی این درگیری ها به حساب می آید از نسل جدید برای رسیدن به قدرت حمایت می كند.

هر چند خاندان سعودی تلاش می كنند تا اوضاع داخلی عربستان را آرام نشان دهند اما شواهد حاكی از آن است كه این كشور در آستانه انقلابی بزرگ قرار دارد.

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از شبکه خبر كارشناسان مصری دیروز  در نشستی با عنوان " تابستان گرم و جنگ داخلی در عربستان " در قاهره با بررسی اوضاع داخلی عربستان تاكید كردند: هرچند خاندان آل سعود تلاش می كنند تا بر اوضاع بحرانی داخل عربستان سرپوش بگذارند، اما واقعیت این است كه باحمایت آمریكا ، انقلابی بزرگ در عربستان در حال روی دادن است .

خبرهای رسیده از عربستان  حاكی  است  درگیری های شدیدی بین خاندان آل سعود یعنی نسل جدید به رهبری بندر بن سلطان و نسل قدیم " حاكمان فعلی " به رهبری عبدالله بن عبدالعزیز در جریان است.

آمریكا كه عامل اصلی این درگیری ها به حساب می آید از نسل جدید برای رسیدن به قدرت حمایت می كند.

بندر بن سلطان كه از سوی خاندان آل سعود رانده شده بود از یك سال پیش از طریق تحریك شاهزاده ها و قوای نظامی و برخی مسئولان وابسته به خود و با حمایت آمریكا به عرصه سیاسی عربستان بازگشته است.

كارشناسان مصری در نشست قاهره با اشاره به اینكه فرار تعدادی از خاندان آل سعود از عربستان نیز در همین راستا انجام شده است، تاكید كردند ؛ سران سعودی  تا ابد نمی توانند درگیر یهای داخلی خود را مخفی نگه دارد و به زودی نتایج آن آشكار خواهد شد.

این كارشناسان در پایان با بیان اینكه دولت عربستان با ریختن خون بیگناهان تشكیل شده است، تاكید كردند: دولتی كه با دیكتاتوری و ریختن خون بیگناهان تشكیل شده است، در همین تابستان از طریق سیاسی و نظامی با خون و كشتار و انقلاب از بین می رود.


نوشته شده توسط شیعه در چهارشنبه 6 مرداد 1389 و ساعت 11:24 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق