تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - سالی 250 شیعه شناس از دانشگاههای رژیم اشغالگر فلسطین فارغ ‌التحصیل می‌شوند
سالی 250 شیعه شناس از دانشگاههای رژیم اشغالگر فلسطین فارغ ‌التحصیل می‌شوند | خبر ,

مسئول مجمع جهانی شیعه شناسی :

سالی 250 شیعه شناس از دانشگاههای رژیم اشغالگر فلسطین فارغ ‌التحصیل می‌شوند

به گزارش «شیعه نیوز» ، حجت الاسلام علی انصاری بویر احمدی، اظهار داشت: اهل سنت و به ویژه فرقه ضاله وهابیت، فعالیت های گسترده ای در ایران و حتی خود قم آغاز کرده، اما با شناسایی بسیاری از آن ها از ادامه برنامه آن ها جلوگیری به عمل آمده است.

وی افزود: وهابیت به صورت گسترده در تمام دنیا، علیه مذهب تشیع فعالیت دارند، که برای نمونه می‌توان به انتشار کتابی در 13میلیون نسخه که چاپ و به فروش رسیده است، اشاره کرد و متأسفانه در این کتاب شبهاتی را علیه شیعیان مطرح کرده که بدبینی مسلمانان به مذهب تشیع را فراهم آورده است.

مسئول مجمع جهانی شیعه شناسی با اشاره به فعالیت های وهابیت در ایران گفت: تا کنون 43جلد کتاب توسط وهابیت در قالب کتاب های شیعی به بازار عرضه شده بود و اقدام به جمع آوری آن ها کردیم؛ حتی کتابی در شهر قم با عنوان «غدیر و رابطه آن با امامت و مهدویت»، به چاپ رسید و به بازار عرضه شد که هرکس در نگاه نخست آن را کتابی در راستای اهداف شیعه می‌دانست، اما در اصل این کتاب به تخریب مذهب تشیع می‌پرداخت.

وی افزود: جای تأسف بیشتر در این است که چند دوره مسابقات نیز برای این کتاب برگزار شده است.

حجت الاسلام انصاری خاطرنشان کرد: ضرورت امروز حوزه های علمیه شیعه و دانشگاه های ایران، ایجاد رشته هایی با عنوان شیعه شناسی است؛ در حالی که در چهار دانشگاه رژیم صهیونیستی که بزرگترین دشمن شیعیان است، رشته های شیعه شناسی وجود دارد و سالانه حدود250 دانشجو در مقطع دکتری در این رشته فارغ‌التحصیل می‌شوند و علیه تشیع اقدام به فعالیت می‌کنند، اما در ایران هنوز به این موضوع و این رشته تحصیلی اهمیت داده نمی‌شود.

وی با اشاره به اقدامات مجمع جهانی شیعه شناسی در راستای ترویج مکتب تشیع، اظهار داشت: چاپ چندین جلد کتاب، دایر کردن کتابخانه تخصصی شیعه شناسی، چاپ نشریه شیعه شناسی با گستره توزیع کشوری از جمله مهمترین اقدامات این مجمع است.

مسئول مجمع جهانی شیعه شناسی در پایان گفت: با وجود اهمیت بسیار بالای شیعه شناسی، هنوز یک پژوهشکده خاص شیعه شناسی وجود ندارد، در حالی که این امر با توجه به تشدید ترویج شبهات علیه شیعیان، از ضروریات امروز است.


نوشته شده توسط شیعه در سه شنبه 6 مهر 1389 و ساعت 08:23 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق