تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - آغاز پخش شبکه ماهواره ای «فدک» با فرکانس جدید
آغاز پخش شبکه ماهواره ای «فدک» با فرکانس جدید | خبر ,
به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از شیعه آنلاین، شبکه ماهواره ای «فدک» که هفته گذشته پخش آن تنها دو روز پس از آغاز فعالیتش با فشار وهابیون متوقف شده بود، با تلاش و کوشش فراوان دست اندرکاران خود موفق شد یک بار دیگر پخش برنامه های خود را با فرکانس جدید آغاز کند.

گفتنی است هدف شبکه ماهواره ای «فدک» که رسوا کردن چهره واقعی وهابیت و خاندان آل سعود است موجب افزایش شدید فشار وهابیون برای متوقف کردن پخش برنامه های این شبکه ماهواره ای شده بود.

قابل ذکر است این شبکه ماهواره ای توسط شیخ «یاسر الحبیب» روحانی کویتی که با سخنرانی اخیر خود علیه برخی اعتقادات اهل سنت اعتراض گسترده سنی های سراسر جهان را برانگیخته بود، راه اندازی شد.

شیخ «یاسر الحبیب» پیش از آغاز بکار این شبکه طی اظهاراتی اعلام کرده بود: یکی از اهداف اصلی این شبکه ماهواره ای رسوا کردن چهره واقعی وهابیت و خاندان آل سعود است.

قابل ذکر است علاقمندان به مشاهده این شبکه ماهواره ای، می توانند از طریق فرکانس زیر برنامه های این شبکه ماهواره ای را مشاهده کنند.

Atlantic Bird 4
Frequency: 10992
Polarisation: Vertical
Symbol Rate: 27485
Fec: 3/4

نوشته شده توسط شیعه در چهارشنبه 7 مهر 1389 و ساعت 08:36 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق