تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - پیروزی شیعیان در انتخابات بحرین
پیروزی شیعیان در انتخابات بحرین | خبر ,

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از ابنا ، ‌شبكه تلویزیونی بی‌بی‌سی در گزارشی از پیروزی مقتدارنه شیعیان در انتخابات مجلس بحرین اعلام كرد كه با افزایش یك كرسی به سهمیه نمایندگان شیعی پارلمان بحرین،‌ حداكثر سهم تصمیم‌گیری به آنها در پارلمان این كشور داده می‌شود.

بی‌بی‌سی افزود: موفقیت نمایندگان شیعه در انتخابات پارلمانی واكنشی از سوی رای‌دهندگان به سركوب فعالان شیعه و برخورد شدید با آنها در طی سال‌های گذشته است.

این در حالی است كه شبكه بی‌بی‌سی مدعی شد كه موفقیت گرو‌های شیعه در بحرین به پایان برخورد شدید دولت با آنها منجر نخواهد شد.

گفتنی است که "شیخ خالد احمد بن خلیفه " وزیر دادگستری بحرین پس از اعلام نتایج پارلمانی، فعالیت شیعیان این كشور را یك مسئله امنیتی و جزء اقدامات تروریستی خواند و مدعی شد كه [پیروزی شیعیان] به معنای پایان دوره‌ای و آغاز دوره دیگر نیست.


نوشته شده توسط شیعه در سه شنبه 4 آبان 1389 و ساعت 01:36 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق