تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - احمد الطیب شیخ الازهر : من پشت سر شیعیان نماز می گذارم
احمد الطیب شیخ الازهر : من پشت سر شیعیان نماز می گذارم | خبر ,
رئیس دانشگاه علوم اسلامی الازهر مصر تاکید کرد اقدام برخی شبکه های ماهواره ای به تکفیر شیعیان، کاری مردود است و پذیرفتنی نیست.

به گزارش«شیعه نیوز» به نقل از واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، احمد الطیب گفت در قران  و اسلام توجیهی برای تکفیر شیعیان وجود ندارد.

وی گفت پشت سر شیعیان نماز می گذارد و آن چنان که شایعه شده است آنها قرآن دیگری ندارند .
وی خاطر نشان کرد هیچ یک از مفسران اهل تسنن نگفته است که شیعیان قرآن دیگری دارند .

شیخ الازهر تصریح کرد اگر از عراق دیدار کند به صورت ویژه به نجف اشرف سفر خواهد کرد.وی ابرازامیدواری کرد پس از تشکیل دولت جدید عراق به این کشور سفر کند .

نوشته شده توسط شیعه در سه شنبه 4 آبان 1389 و ساعت 01:39 ب.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق