تبلیغات
اسلام بدون وهابیت -شیعه جنوب - خوشحالی عایشه از شهادت علی (ع) و اشعاری که سرود
خوشحالی عایشه از شهادت علی (ع) و اشعاری که سرود | رهبران وهابیت , عقاید وهابیت ,
عائشه دختر ابوبکر و همسر پیامبر هنرهای زیادی داشت و به قول معروف زنی هنرمند بود که از آنجمله ذوق شعری و قریحه شاعری او ست که بخشی از ادبیات شعرعرب صدر اسلام را به خود اختصاص داده است، از بین اشعار وی سروده و چکامه سرشار از بغض و کینه اش را نسبت به وصی و امام و جانشین و خلیفه الهی پس از پیامر یعنی امیر مؤمنان حضرت علی (ع) خواندنی و شنیدنی است.

وقتی که خبر ضربت خوردن و شهادت علی (ع) را شنید از خوشحالی سر از پا نمی شناخت بالاخره  سروربی وصفش را با سرودن شعر اظهار کرد و چنین گفت: زمین آرام گرفت و هدفها پایدار شد. همانگونه که  با بازگشت مسافر چشمها روشن می شود.
آری، ام المؤمنین عائشه با راد مرد اول اسلام  کسی که پیامبر دوستی او را ایمان و دشمنی با او را کفر نامید چنین موضعی داشت .
 

از

عائشة تنشد الشعر فرحاً بمقتل الإمام علی (ع) ؟!

هناك حدیث للنبی (ص) سندعكم تتذكرونه فی حب و بغض علی

فعندما قتل علی بن أبی طالب قالت :

فألقت عصاها و استقر بها النوى *** كما قر عینا بالإیاب المسافر !!!!

خوشحالی عایشه
 
نوشته شده توسط شیعه در پنجشنبه 20 آبان 1389 و ساعت 08:20 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سیرى در ملكوت + مسائل علمى در زمان امام باقر(ع) + زندگانی امام باقر علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام هادی علیه السلام+ نگاهی به زندگی امام جواد علیه السلام+ تحریف قرآن در کتابهای اهل سنت + گناه با فتواهای شرعی وهابیت+ صدق الله العظیم در آخر قرائت قرآن و همچنین بوسیدن قرآن بدعت است+ تسلیت+ شهادت به كفر مسلمانان، شرط ورود به آیین وهّابیّت+ محمّد بن عبد الوهّاب و تكفیر مسلمین و جهاد با آنان+ ابن تیمیه و تكفیر مسلمین و قتل آنان+ جنایت یزید در مدینه+ نکات تأمل بر انگیز در تشرّف آیت‌الله حاج شیخ اسماعیل نمازی شاهرودی+ صحیح بودن سند زیارت عاشورا در بیانی از ایت الله شبیری زنجانی

صفحات:

استفاده از مطالب این وبلاگ آزاد می باشد

به امید شناخت حق